Agromor, produkcja i sprzedaż Agromor, produkcja i sprzedaż

O nas

Jesteśmy firmą nasienno-handlową z zachodniopomorskiego w 100% z polskim kapitałem. Działamy na rynku od 1995 r.
W początkowej fazie działalności specjalizowaliśmy się w zaopatrzeniu lokalnego rynku rolniczego w środki do produkcji rolnej- nawozy, pestycydy, środki żywienia zwierząt oraz detaliczny i hurtowy handel opałem. Następnie rozpoczęliśmy prężną działalność na rynku nasiennym.

W naszej ofercie posiadamy 17 odmian wyłącznościowych różnych gatunków upraw polowych.

Nasz zakład dysponuje 5 liniami produkcyjnymi. Produkowany przez nas materiał siewny cechuje najwyższa jakość. Jako pierwsza firma nasienna w Polsce uzyskaliśmy certyfikat ESTA w nasionach zbóż, a jako jedyni w Polsce mamy certyfikat ESTA dla roślin strączkowych. Pracując na licencjach KWS Zboża uzyskaliśmy kilkukrotnie status producenta nasion Wyższa Jakość Nasion KWS.

Poza produkcją nasion zajmujemy się także ich importem i eksportem. Możemy się pochwalić szerokimi kontaktami z rynkami nasiennymi Niemiec, Czech, Litwy, Danii, Szwecji, Anglii oraz Irlandii. Dzięki certyfikatowi GMP + nasza firma uczestniczy także w obrocie krajowym i zagranicznym surowcami rolnymi. Nasza główna działalność skupia się na handlu owsem i grochem, a także bobikiem oraz łubinem. Kontraktacje zawsze opieramy na naszych odmianach.

Sprzedaż naszych produktów prowadzimy wyłącznie przez sieć firm partnerskich w Polsce Północnej. W chwili obecnej to około 50 firm. Na terenie Polski Południowej działalność prowadzi powiązana firma B2Seeds Sp. z o.o.